Restauration and reconstruction

Restauration and reconstruction

В наш час відновлення зубів за допомогою фотополімерних пломб (ті, що тверднуть під дією спеціального світла) стало звичним. За багато років саме ці матеріали здобули довіру як у стоматологів, так і у пацієнтів (хоча і в лікарів псуються зуби…). Та час не стоїть на місці. Змінюються групи відновних матеріалів, вони стають що раз міцніші, надійніше прилипають за допомогою спеціальних адгезивів до структур зуба, стають невидимими та більш натуральними.

Втрачена значна частина зуба ? Зуб був ендодонтично пролікований? Змінив колір? У більшості випадків можна знайти вихід. За допомогою сучасних скловолоконних штифтів та системи адгезивів (спеціальних клеїв) ми з’єднаємо зруйновані структури зуба і відреставруємо – повернемо розміри та форму – до природнього стану – естетика та функція знову будуть на висоті!

Якщо ж є необхідність відкоректувати певні огріхи форми-розміру-розташування, то за допомогою реконструкції зуба можна за декілька візитів досягнути чудових результатів – і це все за допомогою фотополімерних матеріалів чи керамічних накладок на зуб! (попередньо відбудовуються на моделі в лабораторії із воску потрібні форми і копіюються в ротовій порожнині )