Professional hygiene

Professional hygiene

Кожного пацієнта клініки навчаємо догляду за ротовою порожниною і підбираємо найефективніші сучасні засоби особистої гігієни. Основою профілактики є професійна гігієна ротової порожнини, яка проводиться за допомогою найсучасніших методів та приладів: ультразвукових скейлерів; системи Air-flow; фтормісних гелів; антибактеріальних засобів; системи «Вектор». Обов’язковим є складання індивідуального графіку профілактичних візитів.

žПрактично кожному з нас відома ситуація – скільки щоденно не намагайся підтримувати чистоту у себе вдома, періодично доводиться робити генеральне прибирання.Такі ж аналогії напрошуються при згадуванні щоденної чистки зубів і професійної гігієни порожнини рота. Ретельна щоденна гігієна з використанням найсучасніших зубних паст не зробить ваш рот ідеальним. Завжди знайдуться закутки, незнайомі з Вашою зубною щіткою.

Це процедура, яка давно стала нормою в любій стоматологічній практиці, і в нашій зокрема. З неї починається “спілкування” стоматолога і пацієнта. Періодичне видалення зубного каміння та зубного нальоту – запорука Вашого стоматологічного здоров’я.

За допомогою спеціальної ультразвукової установки, полірувальних паст і, при необхідності, з використанням методу “Air-flow“ лікар очистить з Ваших зубів такі зубні відкладення як наліт,зубний камінь,котрі є причиною руйнування зубів і ясен, виникнення карієсу. При потребі використовується окремий метод – ”Вектор-терапія”.

Лікар індивідуально підбере метод усунення зубних відкладень для пацієнта.

Золотий стандарт професійної гігієни порожнини рота:  зняття та видалення зубного нальоту та зубного каміння, полірування кореня зуба один раз на півроку.

Методика Air-flow

Використовується для видалення щільних жовтуватих,коричневих, темносірих відкладень на зубах, брекетах, коронках, імплантатах, які не знімаються щіткою при щоденній чистці.

Ця методика може використовуватись як самостійно, так і у вигляді додаткового методу поліровки зубів після видалення масивних зубних відкладень ультразвуковим скейлером

Вектор-система

Являє собою ефективний комплексний стоматологічний засіб для лікування таких захворювань пародонту, як гінгівіт та пародонтит.

Лагідно ставиться до важливих для регенерації тканинних структур, особливо поверхні кореня і м’яких тканин та відповідно зводить до мінімуму гіперчутливість після лікування.

Здатна в багатьох випадках замінити хірургічне лікування