Імплантація

Імплантація

Перші консультації стосовно імплантації, котрі я проводив більше 20 років назад тривали годину та й більше. Доводилось пояснювати що ж таке імплантат, для чого , як виглядатиме сама процедура.

Тепер завдяки інформаційному простору приходять до нас здебільшого обізнані пацієнти і часом навіть мені розповідають про хід майбутнього оперативного втручання і самі пробують визначати тип імплантату. Що значить обізнаність !

Так що ж таке імплантат? Цей феномен у сучасному вигляді придумав і втілив у життя професор зі Швеції п. Бренемарк. Це виріб з титану коренеподібної форми, котрий проходить певні механічні та хімічні обробки і по певному протоколу « вживлюється » у людську кістку. Через декілька місяців на цей корінь добудовується над ясенна частина-абатмент і одягається коронка. Ось коротенько і все.

Ну а щоби все це правильно і коректно виконати потрібно було об’їздити пів світу та простудіювати добру кіпу книжок. Мій загальний досвід хірурга-стоматолога становить 32 років, теоретичний досвід імплантації вже становить 26 років, і практичний сягатиме 20 років.

У нашій клініці ми працюємо з системами імплантатів Straumann (Швейцарія) і Osstem (Корея).

Як виглядає процес імплантації гарно проілюстровано компанією Straumann:

При встановленні імплантатів немає необхідності обпилювати сусідні здорові зуби. Імплантат виконує функцію кореня зуба і забезпечує опору для коронки і збереження здорової кісткової тканини та гарантує відмінні довготермінові результати лікування.

 

Простий і зручний процес встановлення складається з кількох кроків:

Планування лікування
Встановлення імплантату
Період приживлення
Встановлення абатменту, який згодом буде основою для коронки
Встановлення коронки. Лікування завершено.

Живіть довго в доброму здоров’ї!