Esthetic dentistry

Esthetic dentistry

За останні роки в галузі стоматології відбулися грандіозні зміни, зокрема в  терапевтичній стоматології. Її тепер частіше називають естетичною. Адже завдяки сучасним фотополімерним матеріалам є змога відновити зуб на дуже високому естетичному рівні, тому слово “пломба” все частіше замінює термін реставрація або художня реставрація. Та й можливості реконструкції зуба чи групи зубів (а саме: зміна форми, кольору чи розміру) є також чималі. За допомогою сучасних технологій (використання скловолоконних штифтів,стрічок) можна відновити втачений зуб лише при наявності здорового кореня.

В нашій клініці ми використовуємо найсучасніше обладнання в поєднанні з сучасними матеріалами та навиками роботи з ними.За допомогою саме таких фотополімерних матеріалів як  Enamel (Micerium), Empress direkt  (Ivoclar Vivadent), Gradia direct (GC) ми кожного дня приносимо нашим пацієнтам хороший настрій,  бездоганну посмішку та впевненість у собі.

Чимале місце в естетичній стоматології займають вініри,  вкладки,  накладки. Виготовлені з керамічних матеріалів, вони відновлюють втрачену форму зуба  та надають потрібний колір і  забезпечують надійну функцію.

Не можна забувати і про відбілювання зубів, яке з кожним роком набирає все більшої популярності. Красиві білі зуби – ознака сучасної,  впевненої в собі людини.