Чим ми особливі?

Чим ми особливі?

Сучасна стоматологічна клініка – це заклад, де має на­даватися повний спектр стоматологічного лікування, по­чинаючи від профілактичних оглядів та професійної гігіє­ни і закінчуючи імплантацією та кістковою пластикою.

Все, що є на сьогоднішній день стандартом стоматології у світі,
є доступним у нашій клініці.

І цей рівень досягається що­денною працею та постійним самовдосконаленням – що є обов’язковою умовою праці у клініці!

Лікування кожного пацієнта починається з консультації головного лікаря. Ним же здійснюється постійний контроль за процесом лікування, а це – спільно відлагоджена робо­та лікарів-стоматологів, кожен з яких досконало володіє певними галузями стоматології.

Як правило, першим етапом лікування є професійна гігіє­на ротової порожнини. Це – комплекс індивідуально підібра­них заходів, спрямованих на оздоровлення зубоясенної сис­теми. Крім зняття зубного каменю та нальотів і лікування ясен, лікар-гігієніст навчає пацієнтів – дорослих та малих – основ поводження зі щіточками та пастами. І ми можемо тепер із впевненістю констатувати, що наші пацієнти з проблемами пародонту (тканин, що оточують зуб) є під постійним контро­лем, бо двічі на рік ми проводимо обов’язкові планові про­філактичні огляди, під час яких на ранньому етапі виявляємо можливі проблеми як ясен, так і зубів.

Основа основ сучасної медицини – це профілактика, тоб­то запобігання тим змінам, які можуть призвести до хвороби.

Саме тому ми підготува­ли та видали книжечку «Щоб здорові зубки мати» для на­ших найменших пацієнтів та їх батьків. Перегортаючи цю книжечку, і діти, і бать­ки мали б замислитися над тим, як правильно догляда­ти свої зубки. І в цьому ми їм допоможемо.

Дитячий лікар-стоматолог навчить дітей не боятися стома­тологічного крісла і буде турботливо доглядати зубки, а лікар­-ортодонт подбає, щоб і зубки, і постійний прикус та й вся зубо­щелепова система розвивалися гармонійно і правильно.

При появі карієсу, зламі зуба, незадовільному кольорі чи формі ми запропонуємо найновітніші методики та матеріа­ли для відновлення гармонії та естетики вашої посмішки.

Ретельне фахове лікування коренів зуба та навколишньої кістки (ендодонтичне втручання) – це найважливіша умова збереження  зуба та профілактика  деформації сусідніх зубів.

Лікар-ендодонтист – це спеціаліст вузького  профілю, який, використовуючи  високоточні прилади, встановить  точну довжину та діаметр каналу кореня зуба та полікує його.

І, якщо є потреба, наш ортопед (доктор-протезист) ре­тельно підготує зуби під керамічні коронки чи місточки, а зубні техніки так майстерно  виготовлять у сучасній зубо­технічній лабораторії штучні зуби, що відрізнити їх від су­сідніх, рідних, буде вкрай складно.

Але світ невпинно рухається вперед. Та так стрімко, що наша фантазія часом не встигає за ним.

І, завдячуючи сучасній стоматологічній  науці, наше по­коління отримує шанс дожити до старості зі своїми зубами (а наші діти, мабуть, стовідсотково). Тож, коли зуби неми­нуче втрачаються або розхитуються, і це призводить до їх втрати – не треба втрачати надії – сучасна наука «Імплан­тологія» нам допоможе.

Ми  використовуємо найсучасніші  методики: при від­сутності зуба  чи  зубів  ми  встановлюємо  «штучний  ко­рінь» – імплантат. А якщо зруйнована кістка, ми навчилися її «вирощувати». Тобто, навіть при  втраті зубів і кістки ми вам подаруємо  нову нагоду посміхатися та радіти життю. Для цього нам треба разом пройти довгий шлях імпланта­ції та кісткової пластики. Але погодьтеся, що такої нагоди не було ще кілька десятків років тому.

Межі досконалості не існує. Ми створили на базі на­шої клініки навчальний центр для молодих спеціалістів з імплантації та ендодонтії. Готуємо лекції, ділимося досві­дом з колегами.

Та все це робиться з однією метою – щоб наші пацієнти були впевнені, що день за днем ми турбуємося про їхнє здоров’я, за що несемо відповідальність.