Bone plastic

Bone plastic

Після видалення зуба-зубів неминучим процесом є втрата об’єму кісткової тканини – від 25% до 60% кістки з плином часу резорбують. За даними конгресу Osteology Foundation в Monako 2013 майже 70 % всіх стоматологічних маніпуляцій потребують відновлення об’єму твердих, а часом і м’яких тканин! А в естетично-важливих зонах ця цифра сягає 90%. У багатьох випадках кісткова пластика необхідна не тільки при майбутній імплантації, але і при реабілітації за допомогою традиційного протезування з використанням мостоподібних конструкцій-косметично ефект буде максимально наближений до рідних зубів.Доводиться відновлювати дефекти кістки і для фіксацї знімних конструкцій.

Протягом тривалого часу ” золотим стандартом ” для кісткової пластики вважалася рідна кістка. Та зараз достатній вибір матеріалів “штучних” . Ми працюємо вже 13 років з остеопластичними матеріалами швейцарської фірми “Geistlich” – це кристалики( Bio-Oss), котрі максимально наближені за характеристиками до людської кістки і при загоєнні “зростаються” з нею настільки, що по якості бувають значно кращі за рідну кістку. Після заповнення зони дефекту цими кристаликами ми накриваємо та фіксуємо ділянку втручання спеціальною захисною мембраною(Bio-Gide). Через декілька місяців в новостворену кістку можна фіксувати штучні корені-імплантати. І ще через кілька місяців фіксуємо коронку! Це дійсно з розділу фантастики – там, де не було нічого – маємо природного вигляду зуби.

Це фото майже 10-річної давнини.
Напис зроблено з коробочок-упаковок матеріалу, котрий я використовував декілька років для кісткової пластики моїм пацієнтам і зберіг упаковки. Написана коробками назва Geistlich – це швейцарська фірма-виробник матеріалів для відновлення кістки. Аналогічні фото отримали швейцарці від мене і за цю ідею я був нагороджений поїздкою на навчання