Імплантація та аугментація - крок за кроком до успіху

Автор  Опубліковано в Новини


Авторський 2-ох денний теоретико-практичний для лікарів з досвідом в імплантації!

 

Імплантація та аугментація - крок за кроком до успіху

 

Адреса: м. Львів, вулиця Моршинська, 10.

Додаткова інформація:

Марта Гаук, +38 097 111 09 16

Максимюк Тетяна, +38 068 946 97 71

https://www.facebook.com/events/175703150037332/

 

День перший

Теоретична частина – «Імплантація та аугментація – основні постулати» – принципи доказової медицини. Остеоінтеграція та виживання кістки навколо імплантату. Критерії успіху імплантації: планування, чіткий протокол, коректна ортопедія, дотримання пацієнтом догляду за протезами та програма виклику пацієнтів. Три вимоги до сучасного імплантату.

Аугментація – мінімальний об’єм кістки для довготермінового прогнозу. Короткі та тонкі імплантати як альтернатива кістковій пластиці. «Виживання кістки навколо імплантату» – сучасна доказова візія. Направлена регенерація кістки. Терміни проведення по Вільсону-Веберу. Збереження лунки – «вирішення проблеми твердих та м’яких тканин». Одноетаповий та двохетаповий підхід в імплантації та аугментації.

Детально

1. НРК- дегісценції, фенестрації.
2. Розщеплення паростка та ущільнення
3. Горизонтальні та вертикальні дефекти. Кісткові блоки. «Sausage technic». Підняття дна придаткових пазух носа. Класифікація кісткових дефектів по Тергайдену, Голдману, Когену – розуміння чіткого алгориту аугментації-де і коли. Класифікація хірургічних втручань доктора Гаука та її використання в стоматологічній практиці.

Теоретична частина – «Регенерація кісток та тканин за допомогою природних біологічних матеріалів» . Замінники кісткової тканини. Презентація Geistlich. Біологічна функціональність матеріалів Bio-Oss та Bio-Gide Geistlich. Остеокондукція та остеоіндукція. Повільне ремоделювання. Наукові та клінічні розробки.

Практична частина (на свинячих щелепах) – видалення зуба та методика збереження параметрів лунки.

Теоретична частина – презентація імплантату та імплантаційної системи Straumann. Основні вимоги до імплантату і чому саме BLT (конічний) для імплантації в складних клінічних ситуаціях з дефіцитом кістки. Roxolid та SLActiv. Чіткий хірургічний протокол для різних типів кістки.

Практична частина - імплантація та методика НРК при дегісценціях, фенестраціях, малі об’єми аугментації.

Закінчення 1-ого дня курсу та урочиста вечеря.

День другий

Теоретична частина – Розщеплення кісткового паростка та ущільнення кістки. За та проти. Алгоритм дій та можливі ускладнення. Шляхи вирішення. Техніки шиття та дизайн розтину при аугментаціях. Тонкощі мобілізації клаптя.

Практична частина (на свинячих щелепах) – відпрацювання навиків розщеплення паростка, ущільнення кістки з одночасною постановкою імплантатів. Розтини, дизайн, мобілізація.

Теоретична частина – Горизонтальні та вертикальні дефекти. Алгоритм дій при масивних втратах кістки. Кісткові блоки. Базовий принцип методики «Sausage technic» - утримуюча бар’єрна мембрана, кісткова стружка та біоматеріал, фіксація мембрани. Нюанси мобілізації та шиття – запорука успіху.

Практична частина – відпрацювання навиків фіксації імплантатів при масивних дефектах кістки з використанням «Sausage technic», забору кістки, готування кісткової суміші. Фіксація та стабілізація мембран пінами. Резорбовані та нерезорбовані мембрани. Безпечна тактика та успіх.

Всі покази до аугментації з імплантацією супроводжуються клінічними випадками з практики Др. Гаука та їх віддаленими результатами з демонстрацією рентгенологічною, КТ, та фото робіт на протязі 18 років спостережень в клініці.

Закінчення курсу та вручення сертифікатів.

Послуга дняУ фокусіГромадська діяльність

моя громадська діяльність

Ми на facebook