Авторський 2-ох денний теоретико-практичний для лікарів з досвідом в імплантації!

Адреса: м. Львів, вулиця Моршинська, 10. Додаткова інформація: Марта Гаук, +38 097 111 09 16, Максимюк Тетяна, +38 068 946 97 71.

Анонсуємо авторський курс д-ра Андрія Ґаука у його рідному Львові. 16 грудня 2016 р., Навчальний центр "King West Medical". Теоретично-практичний курс "Імплантація та аугментація - крок за кроком до успіху". Понад 20 років клінічного досвіду, глибокі енциклопедичні знання та дорогоцінні "крихти" інформації з чисельних конгресів, симпозіумів та конференцій, після проходження через призму логічного сприйняття доктора Ґаука перетворилися у довершений інформаційний продукт. Чиста інформація - без рекламного баласту та "обсмоктування" єдино-обраного клінічного випадку. Технічний супровід - Geistlich Biomaterials та OSSTEM Implants

Доктор А. Гаук - один із доповідачів на симпозіумі «Остеологія Східна Европа», який відбудеться 14-15 жовтня 2016р.  у м. Київ (Україна)

Пропонуємо Вашій увазі практичний курс «Імплантація та аугментація —  крок за кроком до успіху». Курс проводить - Гаук Андрій Григорович - головний лікар стоматологічної клініки «Клініка доктора Гаука».

Теоретично-практичний курс: «Філософія успішної імплантації - крок за кроком до успіху». Дата проведення: 7-8 серпня 2015.

Сторінка 1 з 4

Послуга дняУ фокусіГромадська діяльність

моя громадська діяльність

Ми на facebook