Restoration and reconstruction

Written by  Published in Treatment
Реставрація та реконструкція Реставрація та реконструкція

В наш час відновлення зубів за допомогою фотополімерних пломб (ті, що тверднуть під дією спеціального світла) стало звичним. За багато років саме ці матеріали здобули довіру як у стоматологів, так і у пацієнтів (хоча і в лікарів псуються зуби…). Та час не стоїть на місці. Змінюються групи відновних матеріалів, вони стають що раз міцніші, надійніше прилипають за допомогою спеціальних адгезивів до структур зуба, стають невидимими та більш натуральними.


Втрачена значна частина зуба ? Зуб був ендодонтично пролікований? Змінив колір? У більшості випадків можна знайти вихід. За допомогою сучасних скловолоконних штифтів та системи адгезивів (спеціальних клеїв) ми з’єднаємо зруйновані структури зуба і відреставруємо – повернемо розміри та форму – до природнього стану – естетика та функція знову будуть на висоті!

 

 

Якщо ж є необхідність відкоректувати певні огріхи форми-розміру-розташування, то за допомогою реконструкції зуба можна за декілька візитів досягнути чудових результатів – і це все за допомогою фотополімерних матеріалів чи керамічних накладок на зуб! (попередньо відбудовуються на моделі в лабораторії із воску потрібні форми і копіюються в ротовій порожнині )

Service of the day


  • in Treatment

    Implantation

    Implantation Вперше дізнавшись про найновіші методи імплантації мимоволі переймаєшся повагою до…

In Focus


  • in Doctors

    Demchenko Deli

    Demchenko Deli Лікар-стоматолог-терапевт. Дитячий стоматолог. Спеціалізація: професійна гігієна, дитяча…

My social activities

my social activities

Find us on facebook