Parodontology

Written by  Published in Treatment
Пародонтологія Пародонтологія

Пародонтологія - це частина стоматології, яка займається профілактикою та лікуванням патології тканин пародонту. До пародонту відносять всі органи і тканини, які оточують зуб - ясна, кісткова тканина, в якій розташований корінь зуба і зв'язковий апарат зуба. За даними Бернського Університету ( Швейцарія) 80% населення планети Земля мають проблеми з тканинами пародонту після 35 років !

Основні захворювання:

Гінгівіт

Гінгівіт -  запалення ясен. Його поділяють на катаральний, гіпертрофічний і виразковий. Катаральний гінгівіт протікає з почервонінням, а також набряком слизової оболонки ясен, часто відзначається їх кровоточивість. Гіпертрофічний гінгівіт характеризується збільшенням ясен в розмірах і її гіпертрофією. Виразковий гінгівіт - утворення виразкових ділянок на яснах і їх омертвіння (некроз).

Пародонтит

Найбільш поширеним захворюванням в стоматології на сьогоднішній день є пародонтит. Це захворювання, при якому відзначається запалення навколишніх тканин зуба. Але вся серйозність даної патології полягає в тому, що нелікований процес у 90% провадить до втрати кістки навколо зуба, а отже і втрати зуба !

Андрій Гаук - хірург-стоматолог  Спеціалізація:

імплантологія
хірургічна пародонтологія
кісткова пластика
ортопедична стоматологія

 

Причини виникнення

Це спадковість, загальні соматичні хронічні недуги,стреси, куріння, відсутність індивідуальної та професійної гігієни, ортодонтична патологія.

Лікування

З раннього віку вчити дитину доглядати за собою, в тому числі і за зубами. Зубна щіточка і паста мають стати атрибутами нашого з вами буття. І привчати дитину до візитів стоматолога-професіонала з 2-річного віку. У нашій клініці всі наші пацієнти  викликаються на планові профілактичні огляди - це основна запорука профілактики пародонтиту у світі !!! При потребі і наявності хвороби наш лікар-пародонтолог буде вашим супутником довгий час. А якщо процес запущений - давній, то сучасні хірургічні методики дозволять нам відбудувати зруйновану і кістку, і зв'язки навколо зуба. Чи встановити на місце втраченого зуба штучний корінь-імплантат.

Service of the day


  • in Treatment

    Endodontics treatment

    Endodontics treatment Надзвичайно відповідальний процес надання стоматологічної допомоги

In FocusMy social activities

my social activities

Find us on facebook